Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди поруч

В умовах карантинних обмежень саме вразливі сім’ї першими відчули на собі загострення соціальних проблем. Тому фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб ретельно вивчають кожний окремий випадок безпосередньо за місцем проживання і організовують надання соціальних послуг відповідно виявлених потреб, здійснюють соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Від початку карантину фахівці провели поглиблений моніторинг близько трьохсот сімей та осіб, які перебувають на обліку Центру та забезпечили їх всебічною підтримкою, мобілізуючи зусилля громади. До надання матеріальної допомоги, в тому числі продуктових наборів, долучилися підприємці, окремі громадяни міста та релігійні організації.

Сім’ї, які знаходяться під соціальним супроводом Центру, отримали фінансову допомогу з міського бюджету по цільовій програмі сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї, зокрема кризовій сім’ї, в якій виховується дитина з інвалідністю придбано холодильник.

В постійному полі зору спеціалістів Центру прийомні та опікунські сім’ї, які в нинішніх умовах потребують не лише консультативної допомоги, а й емоційної підтримки.  Нещодавно, дитині-сироті та молодій людині з особливими потребами передано комп’ютер для можливості навчатися  дистанційно.

Через вимушене тривале спільне перебування вдома значно побільшало випадків домашнього насильства. Фахівці із соціальної роботи оперативно реагують на кожне повідомлення про насильство в сім'ї та жорстоке поводження з дітьми,  надають соціальну підтримку постраждалим особам, організовують  юридичну допомогу, телефонні та онлайн консультації психолога Центру.

Для наближення соціальних послуг за місцем проживання сімей фахівці із соціальної роботи працюють в кожному мікрорайоні міста.

Контакти фахівців із соціальної роботи:

Мікрорайон

Пункт соціального обслуговування