Білоцерківський «Арсенал» чемпіон Київської області з футзалу серед юнаків 2003-2004 років народження

8 лютого ц.р. у спортивній залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 22 відбувся фінал чемпіонату Київської області з футзалу 2020 року серед юнаків 2003-2004 років народження.

За результатами фінальних ігор Чемпіонський титул  змагань завоював білоцерківський «Арсенал» (тренер - Руслан Бондар).

Срібну винагороду чемпіонату, зігравши у фіналі в нічию, виборола команда «Зміна» з Білої Церкви. Збірна команда міста Макарова стала бронзовим призером.

Кубок переможця обласного чемпіонату, а також медалі та дипломи чемпіонам і призерам урочисто вручили міський голова Білої Церкви  Генадій Дикий та очільник Київської обласної асоціації футболу Андрій Засуха.

Кожна юнацька команда отримала ігрові м’ячі та сувеніри від  «Київщини футбольної».

Особливі відзнаки від Київської обласної асоціації футболу  отримали гравці: найкращий воротар чемпіонату - Ростислав Підпалий («Зміна» м. Біла Церква), найкращий захисник чемпіонату - Владислав Ямбуренко («Арсенал» м.Біла Церква), найкращий нападник чемпіонату - Ярослав Сопленко (м.Макаров), найкращий гравець футзального чемпіонату Київщини 2020 серед юнаків 2003-2004 років народження - Олексій Шевчук з чемпіонської дружини «Арсенал».

В урочистостях також взяли участь начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода,  виконавчий директор КОАФ Євген Євсєєв і керівник Білоцерківської міської федерації футболу Геннадій Мільцарик.

Організатор чемпіонату - Київська обласна асоціація футболу. Допомогу в проведенні турів чемпіонату в Білій Церкві надавав Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Суддею чемпіонату витупив суддя національної категорії Олександр Сербин (фахівець першої категорії КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»).

Опубліковано: 10 лютого 2020 року