Білоцерківські гімнасти – володарі срібного «Оскара» в цирковому мистецтві

12 лютого 2019 року
Поділитися

11 лютого у приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи №1 (директор – Юрій Гончаренко) відбулася зустріч за участю білоцерківських повітряних спортсменів Артема Любаневича та Олега Шакірова, які здобули срібну нагороду на щорічному міжнародному цирковому фестивалі у Монте-Карло – в Монако. Цьогоріч у 43 фестивалі взяли участь 150 артистів із 15 країн.

Майстер спорту міжнародного класу Артем Любаневич та майстер спорту Олег Шакіров стали першими в історії Білої Церкви, хто виборов високу нагороду в цирковому мистецтві – «Срібного Клоуна»  та навіки вписав свої імена в історію циркового світу. Під час виступу в Монте-Карло білоцерківські спортсмени виконали номер із ременями під шатром, продемонструвавши складні гімнастичні трюки без застосування страховки, чим вразили глядачів та журі фестивалю. Нагороду срібним призерам вручала сама принцеса Монте-Карло – Стефанія Марія Єлизавета, яка очолює організаційний комітет Міжнародного фестивалю цирку.

Від імені міського голови Геннадія Дикого спортсменів привітала його заступник Катерина Литвиненко, яка наголосила, що наші видатні земляки своїм досягненням принесли неоціненний здобуток для рідного міста, висловила вдячність гімнастам за високу професійну майстерність, примноження спортивної слави, створення позитивного іміджу Білої Церкви, а також вручила  грамоти виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та символічні подарунки.

Під час зустрічі присутні мали змогу поспілкуватися зі спортсменами, поцікавитися розвитком їхньої спортивної кар’єри, секретами успіху, подальшими творчими планами та мріями.

Зокрема, дізналися, Артем Любаневич навчався в Білоцерківській ЗОШ №4, Олег Шакіров – у ЗОШ №6, спортивному класі СЗОШ №18. Кар’єра спортивного дуету розпочиналася із Білоцерківської ДЮСШ №1, де спортсменів тренував Яків Молін. Під час навчання в Києві не тільки тренером, але й духовним та психологічним наставником був Євген Козін. Розкритися та здобути популярність допоміг проект «Україна має талант», в якому спортсмени виступили в 2011 році в складі дуету Just Two Men.

Під час зустрічі присутні переглянули відео із виступом на фестивалі у Монте-Карло, що приніс спортсменам високу нагороду.

У заході взяли участь: начальник управління освіти та науки Білоцерківскої міської ради Юрій Петрик, представники структурних підрозділів міської ради, тренери та вихованці ДЮСШ №1, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Білоцерківські гімнасти – володарі срібного «Оскара» в цирковому мистецтві