Бенефіс гумориста В.Євтушенка

17 лютого в м.Біла Церква відбувся бенефіс гумориста В. Євтушенка з нагоди його 50-річного ювілею.

В ході заходу ювіляру, який написав 9 гумористичних книжок, було вручено нагрудний знак «Відзнака міського голови», В. Євтушенко з нагоди ювілею отримав вітальну листівку від голови Верховної Ради України В.Литвина та численні привітання від колег та друзів.

Присутні на святі мали змогу прослухати твори у виконанні автора та переглянути гумористичну програму у виконанні акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В заході взяли участь начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, начальник управління охорони здоров’я міської ради В.Рогов, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 20 лютого 2012 року