Архітекторів Білої Церкви привітали з професійним святом

27 червня у Білій Церкві відбувся урочистий захід з нагоди Дня архітектора України, який згідно з указом Президента щороку відзначається 1 липня.

З вітальним словом до архітекторів міста та всіх, хто причетний до цієї галузі, звернувся міський голова Геннадій Дикий, який наголосив, що саме від архітектурної галузі залежить подальший розвиток нашого міста, побажав успіхів у роботі та натхнення, а молодим зодчим, зокрема представникам архітектурних династій, – продовжувати справу та примножувати здобутки.

Представникам архітектурної галузі були вручені грамоти та подяки від міського голови, а також грошові винагороди та символічні подарунки.

Під час заходу голова Білоцерківської організації Національної спілки архітекторів України Аркадій Дубік нагородив дипломами спілки авторів – переможців конкурсу проектів у різних номінаціях. Із самими проектами, до речі, можна було ознайомитися під час заходу.

Архітекторів Білої Церкви привітали з професійним святом

Опубліковано: 27 червня 2018 року