Акція "Новий громадянин міста"

04-01-2011

02 січня міський голова Білої Церкви В.Савчук взяв участь у традиційній щорічній акції «Новий громадянин міста», у ході якої привітав матір О.Лук’янчук, що народила першу дитину-хлопчика в 2011 році, побажав здоров’я, щастя, сімейного благополуччя та вручив квіти й подарунки.

Міський голова В.Савчук зазначив, що в 2010 році в Білоцерківському пологовому будинку народилася 1991 дитина, наголосивши, що протягом останніх років у місті прослідковується стабільна тенденція до збільшення кількості народжень.

У заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, головний лікар пологового будинку А.Бондар та представники місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 04 січня 2011 року