Акція «Великодній кошик воїнам АТО»

Наближається світле свято Христового Воскресіння, і кожна сім’я починає готуватися до його відзначення в родинному колі. У ці дні варто потурбуватися про наших військових, які стоять на сторожі спокою на передовій.

Аби свято Світлого Христового воскресіння відчули й бійці в зоні АТО, з ініціативи лідерів учнівського самоврядування та за підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради вже четвертий рік поспіль у Білій Церкві проводиться  благодійна акція «Великодній кошик воїнам АТО»

Учні  всіх навчальних закладів міста, вихованці дитячих садочків, батьки й усі небайдужі мешканці Білої Церкви долучилися до цієї акції.

Для воїнів АТО учасниками акції були зібрані набори продуктів, які є найбільш необхідними і традиційно входять до великоднього кошика.

12 квітня 2017 року на території військової частини в/ч А-2167 (5-й майданчик) відбулася урочиста передача посилок, зібраних учнями міста для воїнів, які перебувають у зоні АТО.

Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик у своєму виступі підкреслив, що основна мета акції «Великодній кошик» – довести, що ми  єдині і свято має бути  в усіх – і в тих, хто сьогодні чує звуки пострілів, і в тих, хто боронить Україну, і хто своїми силами, працею, творчістю намагається підтримати, допомогти, зарадити. Безперечно, усі діти України прагнуть миру. І саме у великодні дні бажання це особливо сильне.

Від імені всіх військових подякував дітям й учнівській молоді Білої Церкви підполковник О. О. Лосєв.

Ми пишаємося нашими захисниками, військовими 72-ої окремої механізованої бригади, які охороняють наш спокій, чисте небо, незалежність і територіальну цілісність України.

Дякуємо їм за захист миру на українській землі, передаємо зібрані білоцерківцями великодні кошики, вміст яких допоможе кожному воїну там, на передовій, відчути справжнє свято, та наші щирі вітання зі світлим святом Христового воскресіння!

Акція «Великодній кошик воїнам АТО»

Опубліковано: 13 квітня 2017 року