Відбувся VІІІ міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка

Всі діти художники. Проблема в тому,

щоб  лишитися художником, коли

станеш    дорослим.

Пабло Пікассо

26-27 березня у Білоцерківському колегіумі  відбувся вже VІІІ міський учнівський конкурс із образотворчого мистецтва,  метою якого є виявлення та підтримка художньо обдарованих дітей та юнацтва, збереження і розвиток кращих традицій українського мистецтва.

Організаторами конкурсу виступили Київська обласна організація Національної спілки  художників України, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відділ культури  і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківський колегіум та Академічна художня школа м. Білої Церкви.

Цьогорічний мистецький конкурс був об’єднаний темою «Ми хвалимось, що любимо тварин».

Усього в конкурсі взяли участь 181  учасник. Учні належали до різних вікових категорій та були представниками  всіх закладів освіти міста Біла Церква. Також до конкурсу долучилися учні навчальних закладів міста  Київ  та села Потіївка Білоцерківського району.

У цьому році учні виконували конкурсні роботи в номінаціях:  «Рисунок», «Живопис», «Творча композиція», «Декоративно-вжиткове мистецтво».

Роботи учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли:

- голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Дмитренко;

- член Національної спілки художників України, керівник Народної студії образотворчого мистецтва Ольга Мілейко;

- вчитель образотворчого мистецтва Білоцерківської загальноосвітньої школи № 20 Валентина Шевченко;

- вчитель художньої культури Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області Марина Сич;

- художник, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України, аспірант Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Нікіта Дмитренко.

Мистецтво – це жива потреба кожної людини у творчості, пошук прекрасного в буденному, тому юні художники творили красу натхненно і пристрасно. Членам журі нелегко було визначити переможців, адже всі роботи були цікавими та оригінальними.

27 березня  відбулася церемонія нагородження найкращих конкурсантів.

Під час урочистостей до присутніх звернулася із привітаннями заступник міського голови Катерина Литвиненко: «Хочу побажати вам ще більше творчої наснаги, втілення бажань та мрій, які ви хочете відобразити на папері. Перемог усім вам, креативності та успіху!»

До привітань також долучилися народний депутат України Хвича Мепарішвілі та начальник управління освіти та науки міської ради Юрій Петрик

Переможцями в номінації «Живопис» стали:

1місце – Савіцька Олександра ( БЗШ №3, 3 клас);

1місце – Міхальова Надія (ЦТДЮК, 8 клас);

1місце – Громова Анастасія (ЦТДЮК, 11 клас);

1місце – Куновська Олександра (БЗШ № 6, 11 клас);

1 місце – Гордіюк Марія (БСШ №1, 11 клас);

2місце – Бассараба Софія (БСШ №1, 6 клас);

3 місце – Бойко Марія (БСПМШ №16, 6 клас);

3 місце – Андреєва Уляна (БСПМШ №16, 8 клас);

3 місце – Бандуренко Аріна  (БЗШ № 12, 9 клас);

3 місце – Подлужна Дар’я  (БЗШ № 18, 9 клас);

У номінації «Рисунок» перемогли:

1 місце – Поліщук Маргарита (БЗШ №13, 7 клас);

1 місце – Кондратенко Поліна  (БСШ №12, 9 клас);

1 місце – Самсоненко Аліна (КВНЗ КОР «БГПК»);

2 місце – Тарханова Владислава (БЗШ №6, 6 клас);

3 місце – Богдан Кіра (Академічна художня школа, 4 клас);

3 місце – Вовченко Марія (БСПМШ №16, 7 клас);

3 місце – Дащенко Катерина (БСПМШ №16, 9 клас);

3 місце – Фомічова Софія (Гімназія №1, 10 клас).

Отримали перемогу в номінації «Творча композиція»:

1 місце – Кагарлицька Іванна (ЗНЗ «Школа «Славія» ім.В.Соломенка, 5 клас);

1 місце – Степаненко Аліна ( БЗШ № 17,  8 клас);

1 місце – Бутова Анастасія (Колегіум, 9 клас);

1 місце – Рябоконь Анна (БНВО «Ліцей-МАН», 9 клас) ;

1 місце – Ткаченко Анна (БЗШ №21, 11 клас);

2 місце – Кириченко Анастасія (БСШ №1, 5 клас);

2 місце – Корнієнко Меланія (Потіївське НВО, 5 клас);

2 місце – Сокур Валерія (БСПМШ № 18, 7 клас);

2 місце – Кучеренко Анастасія (ЦТДЮК, 10 клас);

3 місце – Нагаївська Дарина («Соняшник»,  8 клас);

3 місце – Грабовська Дарина (БСШ №1 , 10 клас).

3 місце – Фльорко Дар’я (ЦТДЮК, 10 клас).

Переможцями у номінації  «Декоративно-вжиткове мистецтво» стали:

1 місце – Гандзюк Ольга («Соняшник»,  3 клас)

1 місце – Главак Валерія (БЗШ №20 , 7 клас);

1 місце – Праведний Максим (БЗШ №20, 7 клас);

1 місце – Пасічник Софія (Колегіум, 10 клас);

2 місце – Оріховська Марія (БЗШ №7 , 2 клас);

2 місце – Ковтун Діана(БСШ №9, 5 клас);

3 місце – Гринчук Каріна (Міцва 613, 4 клас).

Усі переможці та лауреати були нагороджені дипломами та  цінними подарунками від меценатів конкурсу.

Відбувся VІІІ міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М.Сошенка

Опубліковано: 28 березня 2019 року