Знову було розглянуті питання щодо безпеки на дорогах міста

17 листопада відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху, яке провів керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський.

В ході засідання присутні обговорили наступні питання:

- встановлення двох нових світлофорів по вул. Павліченко (район АТБ), а також ремонт та обслуговування світлофорних об`єктів міста;

- встановлення кнопки виклику на світлофорі біля Білоцерківської ЗОШ № 3(вул. Павличенко, 22);

- встановлення лежачих поліцейських на деяких ділянках доріг міста Біла Церква;

- посилення контролю за технічним станом міського пасажирського транспорту;

- щодо облаштування зупинок громадського транспорту;

- щодо прибирання снігу на дорогах міста та ін.

Розглянули звернення депутатів міської ради Гончара А.А. щодо вирішення питання проїзду для легкових автомобілів по вул. Селянська та Мартинюка С.І. щодо облаштування тролейбусної зупинки напроти будинку по вул. Грибоєдова, 10.

В заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області, начальник ТОВ «Білоцерківське-шляхо-експлуатаційне управління» Роман Троценко та представники громадськості.

Опубліковано: 18 листопада 2016 року