X розіграш Кубка міського голови серед команд КВН м. Біла Церква

03 квітня 2012 року в м. Біла Церква відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради (начальник відділу О. Литвинчук) був проведений X розіграш Кубка міського голови серед команд КВН міста, який був започаткований у 2001 році за ініціативи студентської молоді.

В розіграші Кубка міського голови взяла участь рекордна кількість команд – 8, а саме:

- «Титанік» Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету;

- «НА ШАРУ» Білоцерківського національного аграрного університету;

- «Машина Zінгера» Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;

- «Растішка» ДВНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»;

- «Збірна районів» ініціативна група молоді Білої Церкви;

- «18:26» ініціативна група молоді Білої Церкви;

- «Б/У» ініціативна група молоді Білої Церкви;

- «Дети Маслякова» ініціативна група молоді Білої Церкви.

За дорученням міського голови В.П.Савчука його заступник М. Антонюк привітав учасників розіграшу і побажав командам перемоги. Володарем Х кубка міського голови стала команда КВН «Б/У», до складу якої увійшли досвідчені КВНщики з різних команд Білої Церкви. Переможці та учасники розіграшу були відзначені дипломами та грошовими винагородами. Приємною несподіванкою стали і торти від міського голови.

Опубліковано: 09 квітня 2012 року