Виїзне засідання спостережної комісії на базі Білоцерківської виправної колонії №35

31.08.2016 року   керуючий справами виконавчого комітету міської ради, голова спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради Максим Свірський провів виїзне засідання спостережної комісії  на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В засіданні спостережної комісії прийняв участь начальник Білоцерківської виправної колонії №35 – Коменотрус Андрій Миколайович.

На засіданні спостережної комісії Андрій Коменотрус  проінформував, що Білоцерківська виправна колонія це колонія, яка одна із перших в  Україні перейшла на систему розміщення засуджених за Європейською системою проживання.

Андрій Коменотрус  довів  до   членів спостережної комісії про  питання   утримання  засуджених, а саме їх:  комунально- побутове забезпечення,  загальноосвітнє навчання, де при Білоцерківській виправній колонії з вересня 1964 року функціонує вечірня (змінна) школа №2, ІІ-ІІІ рівня акредитації, професійно - технічне навчання, так  при  колонії з  2004 року функціонує навчальний центр №35, який готує спеціалістів по 5 – ти  напрямкам, стан медико-санітарного забезпечення та забезпечення релігійних потреб засуджених.

На засіданні  спостережної комісії Максим Свірський підняв питання про обрання  заступника  голови спостережної комісії. Одноголосно члени спостережної комісії проголосували за кандидатуру начальника управління соціального захисту населення  - Велігорську Тетяну Олександрівну.

На засіданні комісії  було розглянуто питання   письмового звернення  засудженого Білоцерківської виправної колонії №35  - Кутового Романа Олександровича, 1970 року народження.

Після завершення виїзного  засідання спостережної комісії   всі присутні відвідали Українську Православну Церкву при Білоцерківській виправній колонії №35.

Опубліковано: 01 вересня 2016 року