У театрі ім.П.Саксаганського - ювілярка

22 вересня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський від імені міського голови Геннадія Дикого привітав із 55-річним ювілеєм заступника директора з художньо-постановочної частини Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського Ларису Бондаровець.

Ювілярці було висловлено слова подяки за особистий вагомий внесок у розвиток театру, адже на її плечах відповідальність за організацію роботи та функціонування 16 цехів виробництв установи.

Максим Свірський вручив Ларисі Бондаровець подяку міської ради та її виконавчого комітету та побажав міцного здоров’я, творчих успіхів та натхнення.

Ювілярка також отримала вітання від директора –художнього керівника Вячеслава Ускова, який відмітив, що вона є однією із найталановитіших працівників театру  та подарунки  від колективу – у вигляді творчих  номерів

Опубліковано: 22 вересня 2016 року