Святкування Всеукраїнського дня бібліотек

29 вересня в приміщенні музично-драматичного театру ім. Саксаганського відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Працівників бібліотек, читачів та любителів друкованих скарбів привітали зі святом та провели святковий концерт. На святкуванні був присутній керуючий справами виконавчого комітету Максим Свірський. Він скористався нагодою привітати присутніх зі святом, а також вручив, від імені міської влади, відзнаки та подяки  працівникам даної галузі.

Так нагрудним знаком  Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету «Відзнака міського голови»  було нагороджено Дученко Олену В’ячеславівну – завідуючу відділом методичної та бібліографічної роботи міської централізованої бібліотечної системи.

Подяками Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету було нагороджено:

Гаврилову Надію Миколаївну – завідуючу бібліотекою-філіалом № 6;

Качанову Тетяну Василівну – провідного бібліографа центральної бібліотеки;

Нагорну Ганну Григорівну – завідуючу бібліотекою-філіалом № 10;

Шлапацьку Валентину Григорівну – завідуючу бібліотекою-філіалом № 1;

Шпак Тамару Антонівну – провідного методиста центральної бібліотеки для дітей.

Опубліковано: 30 вересня 2016 року