Робоча нарада стосовно проведення святкувань з нагоди Дня захисника України

10 жовтня в м. Біла Церква відбулася робоча нарада стосовно організації та проведення святкувань з нагоди Дня захисника України. Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

Присутні, під час наради, обговорили наступні питання:

-         порядок проведення святкувань з нагоди Дня захисника України;

-         забезпечення громадського порядку та безпеки в місті під час свята;

-         обовязки структурних підрозділів міської ради, сил цивільного захисту та національної поліції в ході урочистостей та ін.

В заході взяли участь начальник  Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Сергій Возненко, військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату Ігор Богданевич, представники відділу ГУ ДСНС України в Київській області, керівники ряду структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Опубліковано: 10 жовтня 2016 року