Нагородження Почесними грамотами голови Київської обласної державної адміністрації наших земляків

27 вересня поточного року, в приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася, семінар-нарада заступників міських голів та голів райдержадміністрацій області,  начальників відділів, служб у справах дітей та сім’ї райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) за головуванням заступника голови – керівника апарату Київської обласної державної адміністрації Михайла Царенка.

В ході проведення  наради  були розглянуті   результати  діяльності щодо забезпечення соціально-правового захисту дітей і підтримки сімей в Київській області  та основні напрямки реалізації державної політики в сфері захисту конституційних прав дітей та сімей в регіоні  та  підбито    підсумки оздоровчої кампанії станом на 10.09.2016 року.

Завершився захід нагородженням  відзаками Київської облдержадміністрації та служби у справах дітей та сім’ї області кращих працівників у сфері захисту прав дітей та підтримки сімей.

За сумлінну  роботу щодо забезпечення якісного, безпечного і змістовного оздоровлення та відпочинку дітей Київської області, зокрема, тих які потребують особливої  соціальної уваги та підтримки були нагороджені Почесними грамотами  голови Київської  обласної державної адміністрації :

Степашкіна Валентина Володимирівна, заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради та

Дашкевич Микола Володимирович, директор Міжнародного благодійного фонду «Друзі-дітям Чорнобиля»,  депутат міської  ради .

Опубліковано: 29 вересня 2016 року