Допомога сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах

22 вересня відбулося чергове засідання робочої групи з питань надання матеріальної допомоги сім’ям та особам з числа молоді, які перебувають під соціальним супроводом Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Провів засідання керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході заходу  робочою групою було розглянуто та опрацьовано заяви дев’яти сімей з дітьми.

Під час засідання прийнято рішення  щодо надання вищезазначеним сім”ям фінансової допомогу в розмірі 9000 грн., для  вирішення складних життєвих обставин. Кошти заплановано виділити з міського бюджету  по міській цільовій Програмі сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016 – 2020 роки, затвердженій рішенням Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2015 року №13-03-VII.

В заході взяли участь члени робочої групи - керівники структурних підрозділів міської ради.

Опубліковано: 22 вересня 2016 року