Cвято останнього дзвоника

29 травня в м.Біла Церква відбулося свято останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста.

Освітня система Білої Церкви представлена 25 загальноосвітніми навчальними закладами. У цьому навчальному році  1263 випускників одержать атестати про повну загальну середню освіту, свідоцтва про базову середню освіту отримають - 1609  учнів.

За високі досягнення в навчанні, 60 випускники будуть нагороджені золотими медалями й отримають атестати особливого зразка, 25 випускників – срібними медалями.

У проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь міський голова В.Савчук, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, представники громадськості міста, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 29 травня 2015 року