Cторічний ювілей жительки м.Біла Церква М.Маркевіч

29 вересня свій сторічний ювілей відзначила жителька м.Біла Церква М.Маркевіч.

Від імені міського голови Білої Церкви В.Савчука ювілярці було вручено вітальну адресу, в якій він дякує М.Маркевіч за багаторічну працю, вклоняється її життєвій мудрості, досвіду, незламності перед воєнним лихоліттям та труднощами післявоєнного періоду. Ювілярці також було надано матеріальну винагороду.

Марія Володимирівна, третя столітня жителька, яка проживає в м.Біла Церква.  Відповідно до міської комплексної  програми «Турбота» на 2011-2015рр., затвердженої рішенням міської ради № 1086-47-VІ від 31.10.2013р. ювілярка буде отримувати щомісячну доплату до пенсії в розмірі 200 грн.

М.Маркевіч працювала в Білоцерківському відділі Київського транспортно- експедиційного підприємства, її загальний трудовий стаж становить 22 роки.  Вона виховала 2 дітей, має 3 онуків та 4 правнуків.

Опубліковано: 29 вересня 2015 року