100 років святкує жителька Білоцерківської громади!

20 лютого міський голова Геннадій Дикий привітав зі 100-річчям жительку Білоцерківської міської територіальної громади Ірину Єпіфанівну Легир.

Під час привітання міський голова зазначив: «Ваш ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років в житті, це пора мудрості. Бажаю Вам щастя і міцного здоров’я, радості і поваги на многії літа. Хай родинна оселя надійно захищає Вас від життєвих негараздів та наповнюється теплом, затишком і земними радощами років!»

Він вручив іменинниці квіти, святковий торт та цінні подарунки.

Також до привітань долучилися депутати міської ради Олександр Балановський, Анатолій Ляшенко, Юрій Петрик та староста громади Галина Нечипоренко.

Ірина Єпіфанівна народилася 20 лютого 1922 року в с. Чмирівка, Білоперківської волості Васильківського повіту Київської губернії в родині селян.

Виховувалася в багатодітній родині, де було двоє братів та сестра.

Навчання розпочала в 1929 році в початковій школі на 4 класних кімнати з канцелярією, кухнею і кімнатою для вчителів.

Навчання продовжила у Фурсянській неповній середній школі з семирічним навчанням.

У малолітньому віці стала очевидцем голодомору 1932-1933 років.

Свою трудову діяльність розпочала в колгоспі с. Чмирівка, де працювала дояркою. Подальшу свою трудову діяльність після закінчення війни продовжила на підприємстві «Військбуд» прибиральницею.

Одружилася в 1942 році з Легирем Володимиром Арнольдовичем та переїхала жити з чоловіком до його родини у с. Глибічка.

Легир Ірина Єпіфанівна - багатодітна мати, яка виховала 7-ро дітей. Є щасливою бабусею 15 онуків, 23 правнуків та 3 праправнуків.

Ірина Єпіфанівна є учасником війни, ветераном праці, вдовою ветерана військової служби.

За життя нагороджена 2-ма медалями «Перемога у Великій Вітчизняній війні» та медаллю «Материнства».

100 років святкує жителька Білоцерківської громади!

Опубліковано: 20 лютого 2022 року