Історія конституціоналізму в Україні в документах

В цьому році наша держава відзначатиме 21-річницю  Конституції України. З нагоди свята, 28 червня, будуть проведені загальнодержавні та міські заходи.

Аби поновити в пам’яті громадян хід історичних подій, що сприяли прийняттю основного закону нашої держави та суспільства, ознайомити із  важливими документами, пов’язаними із формуванням головного документу про права, свободи та обов'язки людини і громадянина, відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 29 травня 2017 року № 284 «Про підготовку та відзначення у Київській області 21-ї річниці Конституції України» підготовлено документальну виставку до Дня Конституції України «Історія конституціоналізму в Україні в документах».

До вашої уваги пропонуємо документальну виставку on-line підготовлену Державним архівом Київської області та архівним відділом Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 21 червня 2017 року