Порядок денний Засідання виконавчого комітету 11 січня 2022 року

Бiлоцеpкiвської міської ради

11 січня 2022 року о 15.00 год.

великий зал виконавчого комітету

(3-й поверх)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги – реєстрація пасіки (01454), що надається через Центр надання адміністративних послуг Білоцерківської міської ради

Доповідає: ЗЕМЕЦЬКА Юлія Юріївна - начальник управління економіки міської ради

2.

Про затвердження складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по бульвару Олександрійський, 96 в місті Біла Церква

Доповідає: ІВАНОВА Ольга Олегівна – директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради

3.

Про деякі питання у сфері містобудування та благоустрою

4.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира) (конструкція № 1, № 2, № 3)

5.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира, 5) (конструкція № 4)

6.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Леваневського, 57) (конструкція № 1, № 2)

7.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Некрасова, 46) (конструкція № 1)

8.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 44/2, прим. 50) (конструкція № 1, № 2, № 3)

9.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 44/2, прим. 50) (конструкція № 4, № 5)

10.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 84, прим. 49) (конструкція № 1, № 2)

11.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 84, прим. 49) (конструкція № 3)

12.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Павліченко, 27) (конструкція № 1, № 2, № 3, № 4)

13.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Павліченко, 27) (конструкція № 5, № 6)

14.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Піщана перша, 5/1) (конструкція № 1, № 2)

15.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Піщана перша, 5/1) (конструкція № 3, № 4)

16.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Ярмаркова, 37-А) (конструкція № 1, № 2, № 3)

17.

Про розгляд заяв товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Ярмаркова, 37-А) (конструкція № 4, № 5, № 6)

18.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Панченко Тетяни Григорівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (б-р Олександрійський, 20)

Доповідає: ТЕРЕЩЕНКОВ Олександр Сергійович - начальник управління містобудування та архітектури міської ради

19.

Про надання малолітньому Березуцькому В.П. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист його особистих прав

20.

Про надання малолітньому Васецькому І.Є. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист його особистих прав

21.

Про надання малолітньому Рабенку С.О. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та захист його особистих прав

22.

Про надання малолітній Сидоренко В.І. статусу дитини-сироти та захист її особистих прав

23.

Про встановлення піклування над неповнолітнім Чаюком Г.Є. та захист його особистих прав

Доповідає: МАХАРИНСЬКИЙ Григорій Володимирович – т.в.о. начальника служби у справах дітей міської ради

24.

Про призначення Марчука І.А. помічником над дієздатною особою Залізницьким В.І.

25.

Про призначення Шалієвської О.Г. помічником над дієздатною особою Шалієвським Є.В.

Доповідає: ВЕЛІГОРСЬКА Тетяна Олександрівна – начальник управління соціального захисту населення міської ради

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                                                 Анна ОЛІЙНИК

Опубліковано: 06 січня 2022 року