Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради (далі –ДЖКГ) є розпорядником публічної інформації у формі відкритих даних та інформації з обмеженим доступом.

Публічна інформація у формі відкритих даних визначається Переліком наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (далі – Перелік).

Інформацією  з обмеженим доступом  в ДЖКГ є конфіденційна інформація, визначена статтею 7 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та  інформація, що міститься в документах, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень; а також, інформація, яка визначена як службова, рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 13 лютого 2018 року № 63 «Про організацію роботи з документами та іншими матеріальними носіями, які містять відомості, що становлять службову інформацію у виконавчих органах Білоцерківської міської ради».

2.      Переліки наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних:

2.1. Довідник підприємств, установ, організацій, які  організаційно підпорядковані департаменту, у тому числі їх телефонів та адрес;

2.2. Інформація про організаційну структуру ДЖКГ;

2.3. Копії звіту про використання бюджетних коштів, зокрема за окремими бюджетними програмами;

2.4. Копії звітів, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію;

2.5.Річні плани закупівель;

2.6. Бланки заяв, необхідних для звернення до ДЖКГ;

2.7. Перелік укладених договорів;

2.8. Державні стандарти, закони та інші нормативно-правові акти, якими керується ДЖКГ.

3. Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії, прийняті органами та посадовими особами місцевого самоврядування, проекти їх рішень, інформація про нормативно-правові засади діяльності, окрім прямо визначених законом.

ДЖКГ в своїй діяльності керується законами, постановами КМУ, інструкціями, положеннями, порядками, державними стандартами і нормами, встановленими у визначеному законодавством порядку, рішеннями Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

4. Розклад роботи, графік та місце прийому громадян органами та посадовими особами:

- ДЖКГ працює з 8-30 до 17-00 щоденно,  крім суботи, неділі, святкових днів (ст. 73 КЗпП України);

- Прийом проводиться посадовими особами ДЖКГ в своїх службових кабінетах;

Графік прийому:

- – начальник управління житлово господарства департаменту, прийом проводиться щопонеділка з 14-30 до 16-00;

- Погасій  О.О. - заступник директора департаменту– начальник управління дорожнього господарства, прийом проводиться щовівторка з 14-30 до 16-00;

- Савченко О. І. –  директор департаменту, прийом проводиться щосереди з 14-30 до 16-00;

- Колотницька  А.В.- заступник директора    департаменту–начальника управління благоустрою та екології, прийом проводиться щочетверга з 14-30 до 16-00.

5. Графік, місце проведення та порядок денний засідань міської ради, її виконавчого комітету, постійних і тимчасових депутатських комісій, наглядових рад комунальних підприємств, громадських рад, робочих груп та інших дорадчих чи допоміжних органів, створених при органах чи посадових особах місцевого самоврядування.

Рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23 січня 2018 року № 35 «Про склад громадської комісії з житлових питань управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради» затверджено  склад громадської комісії з житлових питань управління житлового господарства ДЖКГ. Відповідальність за оприлюднення порядку денного засідань, їх протоколів тощо покладається на секретаря комісії.

6. Протоколи засідань міської ради, постійних і тимчасових депутатських комісій, громадських рад, наглядових рад комунальних підприємств, робочих груп та інших дорадчих чи допоміжних органів, створених при органах чи посадових особах місцевого самоврядування.

7. Інша інформація, порядок обов’язкового оприлюднення якої встановлений законом, Статутом чи рішенням органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Іншою інформацією, яка має обов’язково оприлюднюватися ДЖКГ,  є інформація, перелічена в пункті 2 цього листа

Надаємо додатком інформацію, визначену пунктами 2, 3 даного листа,  та повідомляємо про відсутність окремо визначеної посадової особи в ДЖКГ, яка  відповідає за всі ці документи, а також за  їх оприлюднення.

В.о. директора департаменту                                                            О. Погасій

Опубліковано: 02 липня 2018 року