Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2017 рік

№ 413-22-VIІ
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 413-22-VII

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку

міста Біла Церква на 2017 рік

Розглянувши подання міського голови Дикого Г. А., рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2017 рік» від 08 листопада 2016 року № 476  відповідно до пункту 22 ч. 1 ст. 26, ч. 2 ст. 52, ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2017 рік згідно додатку.

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам міської ради та виконавчого комітету, підприємствам та установам комунальної власності забезпечити виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2017 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Міський голова                                                                                                 Г. А. Дикий