Про затвердження Програми розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві на 2017-2018 роки

Рішення міської ради
№ 412-22-VIІ
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 412-22-VII

Про затвердження  Програми розвитку

підприємництва та інвестиційної діяльності

в місті Білій Церкві на 2017-2018 роки

Розглянувши звернення постійної комісії міської ради з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації від 04 листопада 2016 року,  відповідно до законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», «Про інвестиційну діяльність», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.09.2012 року №44, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві  на 2017-2018 роки  (додається).

2. Міському фінансовому управлінню міської ради при формуванні показників міського бюджету на 2017, 2018 роки врахувати потреби в асигнуванні заходів Програми розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві  на 2017-2018 роки  в межах фінансового ресурсу та можливості бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Міський   голова                                                                               Г.А. Дикий