Про затвердження Положення про департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

№ 404-22-VII
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 404-22-VII

Про затвердження Положення про департамент житлово-комунального господарства

Білоцерківської міської ради

Розглянувши звернення постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження від 25 листопада 2016 року № 2-17-738, відповідно до ст. 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Білоцерківської міської ради «Про оптимізацію загальної структури виконавчих органів міської ради, апарату міської ради її виконкому та їх чисельності» від 29 вересня 2016 року № 268-17-VII, міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про департамент житлово-комунального господарства  Білоцерківської міської ради (додаток).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                                            Г.А. Дикий