Про внесення змін до статутів позашкільних закладів шляхом затвердження їх у новій редакції

Рішення міської ради
№ 415-22-VIІ
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 415-22-VII

Про внесення змін до статутів

позашкільних закладів шляхом

затвердження їх у новій редакції

Розглянувши подання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мов, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 18 листопада 2016 року, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України,  відповідно до п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, ст. 57 Господарського кодексу України, ст. 87-90 Цивільного кодексу України, ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Внести зміни до статутів позашкільних закладів Білоцерківської міської ради шляхом затвердження їх у новій редакції, а саме:

1.1.  Комунального закладу Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання «Прометей» згідно з додатком.

1.2. Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» Білоцерківської міської ради згідно з додатком.

2. Директорам позашкільних закладів здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації Статутів у новій редакції в порядку і в строки, визначені чинним законодавством України.

3. Контроль покласти на постійну комісію з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я,  материнства та дитинства.

Міський голова                                                                                                 Г.А. Дикий