Про внесення змін до статутів комунальних закладів Білоцерківської
міської ради шляхом викладення їх у новій редакції

№ 398-22-VIІ
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 398-22-VII

м.Біла Церква

Про внесення змін до статутів комунальних закладів

Білоцерківської міської ради

шляхом викладення їх у новій редакції

Розглянувши подання постійної

комісії з питань освіти, науки, культури, мов, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України, відповідно до ст. 133 Податкового кодексу України, ст. 57 Господарського кодексу України, ст. 87-90 Цивільного кодексу України, ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 1 шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

2. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музична школа № 2 шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

3. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська музична школа № 3 шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

4. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 4 шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

5. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 5 шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

6. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

7. Затвердити Статут  комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система шляхом викладення його у новій редакції згідно додатку.

8. Керівникам  вище згаданих закладів здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації статутів в порядку і в строки визначені чинним законодавством України.

9. Контроль покласти на постійну комісію з питань освіти, науки, культури, мов, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Міський голова                                                                            Г. А. Дикий