Про укладання договору з автомобільним перевізником

Проекти рішень міської ради
Від: 23 січня 2017 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

П Р О Е К Т

Відповідно до  п.п. 12 п. а ст.30 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення  конкурсу  з  перевезення пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081, виконавчий  комітет  міської  ради  вирішив:

1. Укласти  договір з автомобільним перевізником на перевезення  пасажирів міським автобусним  маршрутом  загального користування  терміном  до 28 лютого 2017 року, а саме:

автобус-ногомаршруту

Кінцеві зупинки

Кількість графіків

(транспорт- них засобів)

Назва підприємства

22

Автомагістраль

Київ –Одеса - Гайок

8

2. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  керуючого справами виконавчого  комітету  міської  ради Свірського М.С.

Міський голова                                                                                                                        Г.А.Дикий