Про склад громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради

Рішення виконавчого комітету
Від: 27 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

від 27 грудня 2016 року  № 540

Про склад громадської комісії з житлових питань

виконавчого комітету міської ради

Розглянувши подання відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету  Білоцерківської  міської  ради  від  09 вересня  2016  року  № 2, відповідно до Закону України

«Про місцеве самоврядування в Україні» та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в УРСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради вирішив:

1. Затвердити  склад громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради (згідно додатку).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Пахольчука  С. І.

Міський голова                                                                               Г.А.Дикий