Про роботу комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музична школа № 2 у 2018/2019 навчальному році

Проекти рішень виконавчого комітету
Від: 14 серпня 2018 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Розглянувши подання відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради від   30 липня 2018 р. № 327, відповідно до ст. 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висновку Київської обласної філії інституту «НДІпроектреконструкція» про загальний технічний  стан будівельних конструкцій та інженерних мереж  будівлі комунального закладу Білоцерківської міської ради - дитяча музична школа № 2  в м. Біла Церква Київської області, з метою  забезпечення організованого початку 2018/2019 навчального року виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Доручити:

1. Відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради провести заходи щодо організації навчального процесу комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музичної школи № 2 (б-р Олександрійський, 71) з 01.09.2018 р. в приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова (б-р Олександрійський, 40).
  2. Управлінню освіти і науки Білоцерківської  міської ради забезпечити необхідну площу згідно санітарних норм для організації діяльності і функціонування  комунального закладу Білоцерківської міської ради  Білоцерківська дитяча музичної школи № 2 в приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-Ш ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова (б-р Олександрійський, 40).
  3. Управлінню комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради вжити заходи щодо укладання  договору оренди приміщення з відділом культури і туризму  для роботи та функціонування комунального закладу Білоцерківської міської ради  Білоцерківська дитяча музичної школи № 2 в приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-Ш ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова (б-р Олександрійський, 40).

2.Провести інвестиційний конкурс у відповідності до рішення виконавчого  комітету  міської ради від 26 серпня 2008 року  № 376 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів та про конкурсну комісію з реалізації інвестиційних проектів та залучення інвестора»:

2.1.Управлінню архітектури та містобудування Білоцерківської міської ради у двотижневий термін здійснити організаційні заходи по підготовці проведення конкурсного відбору  інвестиційних проектів щодо будівництва на земельній ділянці за адресою 09100, Київська область, м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 71 нежитлового приміщення з розміщенням мистецької школи.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                               Г. Дикий