Про робочий орган з розміщення зовнішньої реклами у місті Біла Церква

№ 417-22-VII
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 417-22-VII

Про робочий орган з розміщення

зовнішньої реклами у місті Біла Церква

Розглянувши звернення постійної комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища  та благоустрою від 23 листопада  2016 року                  № 2-17-726, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, міська рада вирішила:

1. Для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами функції робочого органу покласти на управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Білоцерківської міської ради від 18 серпня 2011 № 269-11-VІ «Про робочий орган з розміщення зовнішньої реклами у місті Біла Церква».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                     Г.А. Дикий