Про проведення робіт з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок

Рішення міської ради
№ 440-22-VII
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 440-22-VII

Про проведення робіт з виготовлення

технічних документацій із землеустрою

щодо поділу земельних ділянок

Розглянувши заяви фізичних і юридичних осіб, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 13 жовтня 2016 року № 58,  відповідно до ст. 12, 79-1 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

1. Провести роботи з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок:

1.1 Провести поділ земельної ділянки комунальної власності площею 0,0260 га з кадастровим номером: 3210300000:03:005:0068 по бульвару Олександрійський, 20 на дві окремі земельні ділянки: ділянка площею 0,0139 га,  ділянка площею 0,0121 га, без зміни її цільового призначення для подальшої державної реєстрації земельних ділянок.

1.1.1 Роботи з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок провести землекористувачу – Фізичній особі-підприємцю Ковальовій Олені Миколаївні.

1.2 Провести поділ земельної ділянки комунальної власності площею 2,1022 га з кадастровим номером: 3210300000:06:002:0062 по вулиці Глиняна, 15 на дві окремі земельні ділянки: ділянка площею 1,6941 га,  ділянка площею 0,4081 га, без зміни її цільового призначення для подальшої державної реєстрації земельних ділянок.

2. З прийняттям цього рішення, попередні однопредметні рішення, втрачають чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою з питань ефективного використання земель всіх форм власності.

Міський голова                                                                                  Г.А. Дикий