Про передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради основних засобів

Рішення міської ради
№ 393-22-VII
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 393-22-VII

Про передачу з балансу виконавчого комітету

Білоцерківської міської ради основних засобів

Розглянувши звернення постійної комісії з  питань житлової політики, комунального господарства,  транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження  від 10 листопада 2016 року № 2-17-688,  відповідно до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Передати з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово – експлуатаційної контори № 6 обладнання для збору побутових відходів (контейнер ємкістю 12 куб. м. в кількості 1 штука).

2. Передачу основних засобів, зазначених в п. 1 здійснити комісійно за актом приймання – передачі у відповідності до чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлової політики, комунального господарства,  транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                                                       Г. А. Дикий