Про надання згоди на прийняття земель державної власності які знаходяться в користуванні Міністерства оборони України до земель комунальної власності м. Біла Церква

Рішення міської ради
№ 436-22-VIІ
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 436-22-VII

Про надання згоди на прийняття земель

державної власності які знаходяться

в користуванні Міністерства оборони України

до земель комунальної власності м. Біла Церква

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою від 10 листопада 2016 року № 62, відповідно до ст. 12, Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати згоду на прийняття земель державної власності які знаходяться в користуванні Міністерства оборони України до земель комунальної власності м. Біла Церква.

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                     Г.А. Дикий