Про надання згоди на передачу комунального майна територіальної
громади міста Білої Церкви

Рішення міської ради
№ 406-22-VII
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 406-22-VII

Про надання згоди на передачу комунального майна територіальної громади

міста Білої Церкви

Розглянувши звернення депутата міської ради VII скликання Корнійчука В.Л. від 18 листопада 2016 року № 2-17-712, відповідно до ст.ст.26,59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.1,3 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада вирішила:

1. Надати згоду на передачу з балансу управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради (код ЄДРПОУ 03346696) на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківсвітло» (код ЄДРПОУ 24223578) майна територіальної громади міста Білої Церкви, а саме світлофорних об’єктів згідно додатку.

2. Керівникам установ вказаних у пункті 1 даного рішення, передачу майна територіальної громади міста Білої Церкви, оформити згідно вимог чинного законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                                         Г.А. Дикий