Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

Рішення міської ради
№ 434-22-VII
Від: 22 грудня 2016 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                                      № 434-22-VII

Про надання дозволів на розроблення проектів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

Розглянувши заяви фізичних, юридичних осіб, протоколи постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 листопада 2016 року № 63,  від 22 листопада 2016 року № 64, від 24 листопада 2016 року № 65, відповідно до ст. 12, 122, 123,  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду:

1.1 Товариству з обмеженою відповідальністю «МПП ЕКІПАЖ» під розміщення виробничих, адміністративних та складських приміщень по вулиці Толстого,40б орієнтовною площею 1,5941 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.2 Товариству з обмеженою відповідальністю «МПП ЕКІПАЖ» під розміщення авторинку по вулиці Толстого,40 б орієнтовною площею 1,0021га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Відмовити в надані дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду:

2.1 Денисенку Олегу Михайловичу під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі по вулиці Сухоярська,18 а орієнтовною площею 0,0127 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до ч. 1 ст. 134 Земельного кодексу України,             ч. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

2.2 Єміліну Геннадію Івановичу під розміщення вхідної групи до власного існуючого нежитлового приміщення магазину промислових товарів по вулиці Леся Курбаса, 7/1 приміщення 1 орієнтовною площею 0,0105 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до ч. 3 ст. 123 Земельного кодексу України, ч. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

3. Контроль за виконанням цього рішення, покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                              Г.А. Дикий