Повідомлення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Білоцерківській міській раді

У березні - квітні 2022 року на засіданні міської ради планується розгляд питання про затвердження складу молодіжної ради. Молодіжна рада утворюється, як консультативно-дорадчий орган при Білоцерківській міській раді. Його мета - консолідація молодіжного руху в Білоцерківській міській територіальній громаді, сприяння участі молоді у процесі розроблення та прийняття рішень Білоцерківської міської ради  щодо  вирішення питань у молодіжній сфері, залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя громади міста.

Відповідно до Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 15.12.2021р. № 838 затверджено персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів молодіжної ради при Білоцерківській міській раді.

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Білоцерківській міській раді відбудуться  03 лютого 2022 року в приміщенні Молодіжного центру (б-р Михайла Грушевського, 6) о 16:00 год.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

- представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Білоцерківської міської територіальної громади (за згодою);

- представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);

-  жителями Білоцерківської міської територіальної громади, які делегуються до складу молодіжної ради за ініціативи громадян України, які є мешканцями нашої громади (5-10 осіб) (за згодою).

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах подаються такі документи:

- заява у довільній формі або за зразком (додаток 2), підписана керівником громадського об’єднання або навчального закладу, підприємства, установи, організації або заява жителя м. Біла Церква, який делегується до складу молодіжної ради за ініціативи громадян України, які є мешканцями м. Біла Церква;

- письмова згода делегованого представника на обробку його персональних даних у довільній формі або за зразком (додаток 3).

- витяг з протоколу засідання керівного органу організації  засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради або лист-звернення мешканців м. Біла Церква, які делегують представника;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (жителя м. Біла Церква) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, дати та місця народження, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

Документи приймаються ініціативною групою до 05 січня 2022 року включно (крім понеділка, п’ятниці та святкових днів) за адресою: м. Біла Церква, б-р Михайла Грушевського, 6 або у відсканованому вигляді на електронну пошту (molod.centerbc@gmail.com), з 14.00 до 20.00 год.

Контактна особа: Степченко Лілія, тел. 096-00-66-7-66.

Опубліковано: 22 грудня 2021 року