Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Інформаційне повідомлення про Загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання в місті Біла Церква

Відповідно до ст.9 Положення про Загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання в місті Біла Церква (Додаток 2 до Статуту територіальної громади міста Біла Церква, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 29.03.2018 року №2010-48-VII), повідомляємо про скликання загальних зборів членів територіальної громади за місцем проживання, за адресою: м. Біла Церква, вул. Пролетарська, 8, які заплановано провести 23 грудня 2018 року з 18:00 до 20:30 у актовому залі Гімназії №1, яка знаходиться за адресою вул. Ярослава Мудрого, 56.

Ініціатори скликання - Марущак Ярослав Михайлович, Марущак Лариса Юріївна, Мироненко Лариса Романівна, Мироненко Юлія Вікторівна, Ковальська Тамара   Петрівна, Ковальський Віталій Леонідович, Паламарчук Надія  Василівна, Паламарчук Олекса Пилипович, Старожилова Ольга Петрівна, Білінська Ольга Петрівна, Трубілович Любов Петрівна.

Питання, що виносяться на розгляд :

1. Прийняття положення про збори локальної територіальної громади за місцем проживання по вулиці Пролетарська 8, по аналогії з законом «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках»;
  2. Скасування рішення Білоцерківської міської ради від 24.03.2016 року №88-08-VII «Про поновлення договорів оренди землі» в частині поновлення договору оренди землі ФОП Ровінському Юрію Григоровичу, яке відноситься до локально територіальної громади за місцем проживання по вулиці Пролетарська 8.
  3. Про дострокове припинення повноважень Білоцерківської міської ради.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 22 грудня 2018 року