• Загальні збори
  • Громадські слухання
  • Громадські експертизи
Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Інформація про заходи, здійснені з метою сприяння проведенню громадської експертизи

Відповідно до ст. 26 Статуту територіальної громади міста Біла Церква та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування міста Біла Церква, затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 29 березня 2018 року № 2010-48-VII, на підставі листа Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради від 22 січня 2019 року вих. № 3, Протоколу № 2 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради від 21 січня 2019 року, Запиту на проведення громадської експертизи рішень виконавчого комітету від 15.01.2019 № 10 «Про тариф на послуги з перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування» та № 11 «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті» від 22 січня 2019 року вих. № 2,  з метою отримання експертних пропозицій, підготовлених за результатами громадської експертизи Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради з розгляду питання підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті, здійснено наступні  заходи:

- Міським головою видано розпорядження від 28 січня 2019 року № 09 Р «Про проведення громадської експертизи»;

- визначено відповідальну особу за забезпечення взаємодії з інститутом громадянського суспільства – Громадською радою при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

- утворено робочу групу для підготовки матеріалів для проведення громадської експертизи;

- на офіційному веб-порталі Білоцерківської міської ради у розділі «Громадська участь», підрозділі «Громадські  експертизи» розміщено текст розпорядження міського голови від 28 січня 2019 року № 09 «Про проведення громадської експертизи».

На Запит Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради від 22 січня 2019 року вих. № 2 надано завірені копії запитуваних документів та інших матеріалів.

Опубліковано: 31 січня 2019 року