Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів в м. Біла Церква”

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Білоцерківської міської ради від 28 березня 2013 року №943-40-VI «Про затвердження місць для проведення  ярмаркових заходів в місті Біла Церква». 

2. Виконавець заходів з відстеження: відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради. 

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

- збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;

- залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції  від товаровиробників;

- усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;

- поліпшення культури і якості обслуговування населення;

- поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 10.08.2020р. по 14.09.2020р

5. Тип відстеження: періодичне

6. Методи одержання результатів відстеження:

- аналіз пропозицій, звернень, відгуків та зауважень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі громадського харчування (у святкові дні), туристичні послуги, штучні та живі квіти, ялинки.

- аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

- фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів, а саме: реалізація баштанних культур, квасу, сонцезахисних окулярів  

- аналіз статистичних даних.

 8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

№ п/н

Показники

2013

рік

2014

рік

2015

 рік

2016

рік

2017

рік

2018

рік

2019 рік

2020 рік

(прогноз)

1

Кількість виданих погоджень

129

350

148

94

22

5

5

5

2

Кількість с/г продукції реалізовано в тоннах

1357

1500

450

185

-

-

55

60

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним фактором прийняття даного рішення є:

- задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі баштанними культурами, квасом та сонцезахисними окулярами.

- упорядкування місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивний характер, він не потребує змін чи доповнень.  

Міський голова                                                                                       Геннадій ДИКИЙ


Опубліковано: 21 вересня 2020 року
Поділитися