Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Рішення Білоцерківської міської ради від 24 січня 2013 року № 879-37-VI «Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2005 року № 405 «Про затвердження положення «Про порядок визначення розмір

Звіт

про періодичне відстеження регуляторного акта

«Рішення Білоцерківської міської ради від 24 січня 2013 року №  879-37-VI «Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2005 року № 405 «Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста»

 

  1. Вид та назва регуляторного акта

Рішення Білоцерківської міської ради від 24 січня 2013 року №  879-37-VI «Про внесення змін в рішення  міської ради від 23 грудня 2005 року № 405 «Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста».

  1. Назва виконавця заходів з обстеження: управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, відділ зовнішньої реклами.
  2. Цілі прийняття акта: нормативне регулювання розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква.
  3. Строк виконання заходів з відстеження: з 19.05.2023 р. по 19.06.2023 р.
  4. Тип відстеження – періодичне
  5. Методи відстеження результативності: методом відстеження результативності є аналіз показників відділу зовнішньої реклами та тимчасових споруд управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради по видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.
  6. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність: даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є бухгалтерські та статистичні дані щодо кількості виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква та сума нарахувань за тимчасове користування місцями розташування рекламного засобу, що знаходяться в комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади, відділом зовнішньої реклами управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.
  7. Кількісні та якісні показники результативності акта:

 

№ п/п

Показники

Од. виміру

2020 р.

2021 р.

 2022 р.

 I квартал 2023 р.

1

Розмір надходжень до цільового фонду бюджету міста Біла Церква, що внесені як плата за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Біла Церква

грн

1149625,51

(без ПДВ)

769419,82

(без ПДВ)

550344,82

(без ПДВ)

 

135228,57

(без ПДВ)

2

Кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква

 

57

37

23

13

 

 

  1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

На підставі результатів періодичного відстеження результативності регуляторного акта рішення Білоцерківської міської ради від 24 січня 2013 року №  879-37-VI «Про внесення змін в рішення  міської ради від 23 грудня 2005 року № 405 «Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста» можна зробити висновок, що шляхом впровадження зазначеного нормативного акта було досягнуто цілей, визначених у аналізі регуляторного впливу, саме надходжень до бюджету міста сплати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу.

Відповідно протоколу засідання робочої групи з питань перегляду регуляторних актів, які були видані Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом міської ради, від 22 березня 2023 року, було прийнято рішення про те, що даний регуляторний акт потребує внесення змін шляхом прийняття в новій редакції. В план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік включено проєкт рішення «Про затвердження Порядку  визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської територіальної громади» (3-4 квартал).

 

 

Міський головаГеннадій ДИКИЙ


Опубліковано: 19 червня 2023 року
Поділитися