Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади».

Даний проєкт дозволить встановити єдину, чітко визначену та прозору процедуру здійснення заходів, спрямованих на дотримання законодавства у сфері використання та охорони земель Білоцерківської міської територіальної громади, а також сприяння соціально-економічному розвитку територіальної громади, відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Головним розробником проєкту регуляторного акта є управління самоврядного контролю Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 38/12, кабінет №14, №18, №19, E-mail: usk@bc-rada.gov.ua

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8:00 до 17:00 (перерва з 13:00 до 13:45) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління самоврядного контролю Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 38/12, тел. 5-55-37, 5-40-42, 5-40-45 кабінет №14, №18, №19, E-mail: usk@bc-rada.gov.ua

Перший заступник міського голови               Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА

Опубліковано: 13 жовтня 2021 року