Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської місь

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.96 р. №1138, та з метою приведення  тарифів на платні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2», у відповідність до фактичних витрат, повязаних з їх наданням, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2».

Проєкт регуляторного акта передбачає встановлення розміру плати за послуги, що надаються в комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2», підпорядкованому управлінню охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Головним розробником проєкту регуляторного акта є Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2»: 09100, м. Біла Церква, вул. Семашка, буд.9, Е-mail: bsclinica2@ukr.net.

З проєктом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі «Інтернет» на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та в управлінні охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються в друкованому або електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта за адресою Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2»: 09100, м. Біла Церква, вул. Семашка, буд.9, телефон/факс 6-50-94 з 9-00 до 18-00 год. щодня (крім суботи та неділі). Е-mail: bsclinica2@ukr.net.

 

 

Заступник міського голови                                               Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА


Опубліковано: 17 червня 2021 року
Поділитися