Повідомлення про оприлюднення проєкту «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17 вересня 1996 р. N 1138 та з метою приведення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка» у відповідність до фактичних витрат, пов’язаних з їх наданням, виконавчий комітет  Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка». Проєкт регуляторного акта передбачає встановлення розміру плати за послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка» підпорядкованого управлінню охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Головним розробником проєкту регуляторного акту є Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка»: 09100,

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву,буд.2.  E-mail: bcstomat@gmail.com.

З проєктом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua  та в управлінні охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються в друкованому або електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта за адресою комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка»: м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, буд.2  телефон/факс 34-75-64 з 9-00 до 18-00 щодня (крім суботи та неділі). E-mail: bcstomat@gmail.com.

 

Заступник міського голови                        Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА          


Опубліковано: 17 червня 2021 року
Поділитися