Виконавчі Органи Білоцерківської Міської Ради

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Організаційний відділ
 
Начальник відділу
5-32-32

Загальний відділ
Піскоцький
Михайло Іванович
Начальник відділу
39-21-59

Юридичне управління
Швець
Сергій Сергійович
Начальник управління
38-30-24

 Відділ звернень громадян
Дем`янчук
Віктор Іванович  
Начальник відділу
5-36-64

Бухгалтерія
Степанюк
Галина Володимирівна
Начальник відділу – головний бухгалтер
5-24-94

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород
Загородня
Галина Іванівна
Начальник відділу
5-25-43

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету
Степура
Сергій Іванович
Начальник відділу
39-14-53 

Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю
Турій
Олег Володимирович
Начальник відділу
39-28-71
5-59-83

Відділ оборонно-мобілізаційної роботи
Потапов
Федір Федорович
Начальник відділу
5-16-97

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Степура
Богдан Сергійович
Начальник відділу
5-30-69
5-88-11

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування
Беркут
Марія Василівна 
Начальник відділу
5-33-13
Настенко
Микола Васильович
Завідуючий сектором захисту прав споживачів
5-89-34

Управління капітального будівництва
Денисова
Людмила Болеславівна
Начальник відділу
5-22-61

Управління регулювання земельних відносин
 
Начальник управління
5-59-23
5-56-91

Відділ культури і туризму
Ковальська
Юлія Іванівна
Начальник відділу
5-40-65
Стрихар
Лідія Анатоліївна
Заступник начальника
5-87-22

Управління з питань молоді та спорту
Паливода
Інна Павлівна
Начальник управління
6-25-36

Служба у справах дітей
Кисельова
Валентина Миколаївна
Начальник служби у справах дітей
5-22-42

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”
Яшан
Наталія Петрівна
Директор
39-90-55
 
Заступник начальника
38-22-10

Архівний відділ
Ніканорова
Наталія Володимирівна
Начальник відділу
5-32-68

Відділ трудового архіву
Левченко
Тетяна Анатоліївна
Начальник відділу
5-32-68

Відділ транспорту та зв’язку  
Шевченко
Олена Сергіївна
Начальник відділу
9-28-62

Управління економіки
Земецька
Юлія Юріївна
Начальник управління
5-40-03
Орел
Юлія Миколаївна
Заступник начальника управління
5-10-24

Відділ з питань охорони праці
 
Начальник відділу
5-79-23
Грищенко
Алла Миколаївна
Завідуючий сектором праці та трудових відносин
34-94-65

Управління адміністративних послуг
Капінус
Людмила Олександрівна
Начальник відділу
5-79-23

Управління фінансів Білоцерківської міської ради
Терещук
Світлана Григорівна
Начальник управління
6-37-26

Управління комунальної власності та концесії
Гребенюк
Руслан Іванович
Начальник управління
5-35-31
Чорна
Юлія Сергіївна
Заступник начальника
5-35-31

Департамент житлово-комунального господарства
Савченко
Олег Іванович
Начальник управління
5-10-47

Управління соціального захисту населення
Велігорська
Тетяна Олександрівна
  Начальник управління
5-22-14
Дога
Ірина Пантеліївна
Директор Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
6-40-78

Управління освіти і науки
Петрик
Юрій Федорович
Начальник управління
5-30-51
Баранова
Вікторія Анатоліївна
Заступник начальника управління
5-30-52

Управління охорони здоров’я
Кух Юрій Михайлович
Начальник управління
38-89-04

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 
Франчук
Петро Анатолійович
Начальник управління
39-42-72
 
Заступник начальника
5-10-27

Управління містобудування та архітектури 
Терещенков
Олександр Сергійович
Начальник управління – головний архітектор міста
 
Пархоменко
Вікторія Миколаївна
Заступник начальника управління
 
 
Приймальня 5-10-24

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОРГАНИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ


Білоцерківське управління ГУ Державної податкової служби у Київській області
Зеленський
Василь Васильович
Начальник
39-02-08

Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості
Геращенко
Тамара Петрівна
Директор
5-00-79

Білоцерківські відділи обслуговування громадян (сервісні центри) управління обслуговування громадян головного управління
Пенсійного фонду України у Київській області
Будко Костянтин
Володимирович
Начальник відділу №1, вул. Ярослава Мудрого, 2
5-30-04
Бурімська
Оксана Павлівна
Начальник відділу №2, бул. Олександрійський, 106
34-69-62
Клименко
Алла Володимирівна
Начальник відділу №3, вул Леваневського, 34
7-05-55
Білоцерківський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Савченко

Оксана Петрівна

Начальник 5-34-40

Плива

Олена Павлівна

Заступник начальника 5-34-39
  видача повторних документів 5-84-76

Міськрайонне управління у Білоцерківському районі та м. Біла Церква ГУ Держгеокадастру у Київській області
Ястреб
Оксана Анатоліївна
Начальник управління
6-47-78
Ракарчук
Світлана Анатоліївна
Заступник управління
096-391-73-72

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ДП “Київоблстандартметрологія”
Кравченко
Ірина Миколаївна
Генеральний директор
34-71-73

Відділ митного оформлення №3 митного поста «Калинівка» Київської митниці ДФС
Волощук
Олег Миколайович
Начальник
34-68-96
34-67-97

Білоцерківський відділ поліції  ГУНП України в Київській області
Пелех
Михайло Іванович
Начальник
5-95-31
Ковбаса
Олексій Сергійович
Заступник начальника
5-45-89
 
Заступник начальника
5-33-58

Білоцерківська окружна прокуратура
Римар
Михайло Орестович
Керівник прокуратури 
5-31-50
 
Перший заступник керівника прокуратури
39-39-11
 
Заступник керівника прокуратури
39-44-63

Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону
 
Прокурор
5-96-91

Білоцерківський міськрайонний суд
Бобкова
Ніна Володимирівна
Голова
34-87-96
Буцмак
Юрій Євгенович
Заступник голови
34-88-12
 
Заступник голови
5-31-41

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат
полковник
Богданевич
Ігор Леонідович
Військовий комісар
5-13-40

Білоцерківський районий відділ ДСНС України в Київській області
Юрченко
Віктор Леонідович
Начальник
39-07-13
6-36-88

Білоцерківський міжрайонний відділ Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області 
Ковтунович
Вадим Миколайович
Начальник
39-26-22
39-40-10 черг.
Зіневич
Василь Олександрович
Заступник начальника
39-28-00
39-40-10 черг.

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області
Вовкотруб
Володимир Григорович
 Начальник управління
6-10-23

 КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 


 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”
Вакуленко
Михайло Іванович
Директор
6-31-55
Комунальна установа Білоцерківської міської ради “Інспекція з благоустрою м.Біла Церква”
Ілляшенко
Віктор Михайлович
Начальник інспекції
39-24-78

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Муніципальна варта"
вул. А. Шептицького, 2, E-mail: bc_varta@ukr.net
Возненко
Сергій Григорович
Директор
(096) 305 00 02

КП БМР "Спецкомбінат з надання ритуальних послуг"
Грисюк
Сергій Іванович
Начальник
39-13-38

КП БМР “Міськреклама”
Козачук
Дмитро Володимирович
Начальник
39-10-15

Автотранспортні підприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування
1. КП БМР «Тролейбусне управління»
Вахній Володимир Васильович
38-81-70
067-341-90-01
2. ТОВ «Білоцерківський автобусний парк»
Старинко Андрій Стефанович
6-54-12
3. ТОВ «ТРАНССІТІ»
Двірник Сергій Миколайович
067-000-13-74
067-000-13-75
4. МПП «Діліжанс»
Гамов Володимир Володимирович
5-24-42
5. ТОВ «ЕПІТРАНС»
Денисенко В’ячеслав Костянтинович
067-734-36-40

Підприємства зв’язку
6. Київська міська філія ПАТ «Укртелеком»
Іванець Андрій Васильович
044-289-44-44
гаряча лінія 0800506800
7. Центр поштового зв’язку №7 Київської міської дирекції
АТ «Укрпошта»
Цигрик Майя Анатоліївна
Заступник начальника з технічних питань
Стовбира Ірина Петрівна
38-24-85
 
38-24-95

Провайдери телекомунікаційних послуг та послуг телебачення через Інтернет у м. Біла Церква
8. Телерадіокомпанія «Рось телеком»
 
Телерадіокомпанія «Рось телеком 1»
Маловик Галина Іванівна
 
Кліщ Віктор Миколайович
 
Абон. відділ
39-25-45
 
39-25-45
 
31-10-10
9. Споживче товариство телекомпанія «ЛАРТА»
 
6-91-96
098-661-86-83
095-717-27-76
10. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ»
Шевченко Оксана Юріївна
тел. 34-56-32
34-44-55
050-366-02-71
11. Компанія «БКМ»
Білопол Роман Леонідович
(0456) 333-777
12. ПрАТ «БЕЛКОМ»
Швець Андрій Володимирович
33-50-35
0800500708

ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ,

ОРГАНІЗАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Житлово-експлуатаційні контори

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1
Ящук
Олександр Іванович
Начальник
38-35-38

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6
Кошляк
Юрій Миколайович
Начальник
33-07-33,    
 33-07-34 (факс)

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7
Балас
Юрій Миколайович
Начальник
37-10-34

Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”
Грабовський
Олександр Андрійович
Начальник експлуатаційної дільниці
6-01-14
Олійник
Марина Георгіївна
Начальник комерційної дільниці
34-78-34

Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”
 
Начальник
39-21-44
39-24-30

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА" 
Бойко
Тетяна Юріївна
Директор
т.6-82-12

ПП “Юр’ївліфт”
Кучерук
Тетяна Іванівна
Начальник
33-37-35
Головатюк
Олександр Степанович
Головний інженер
33-31-14

ТОВ “ТОТУС-сервіс”
Донченко
Сергій Віталійович
Заступник директора
5-25-02
Ліфтова
аварійна служба
 
33-33-63

КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ


КП БМР Будинок урочистих подій  
Бурківська
Тетяна Олексіївна
Директор
5-30-58

Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України
Бойко
Наталія Сергіївна 
Директор
34-05-47

КЗ  БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона
Григоренко
Раїса Павлівна
  Директор
5-14-34

КЗ КОР Білоцерківський краєзнавчий музей
Діденко
Людмила Михайлівна
Директор
5-31-82
Петренко
Вікторія Віталіївна
Заступник директора
5-84-13

КЗ БМР Білоцерківський міський будинок органної та камерної музики
Клюєв
Володимир Дмитрович
Директор
5-55-31

КП КОР Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського
Усков
В’ячеслав Валентинович
В.о. директора
39-02-91

КП  БМР Кінотеатр імені Олександра Довженка
Бабко
Леонід Олександрович
Директор
5-26-90

ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ


КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв №1
Крижешевська
Леся Юріївна
Директор
39-05-98
Лисенко
Рима Олексіївна
Заступник директора
39-05-88

КЗ БМР Білоцерківська музична школа  № 2  
Гонта
Олег Прокопович
Директор
6-00-03
Корсей
Ельвіра Ібрагимівна
Заступник директора
6-00-07

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №3
Кучерук
Сергій Леонідович
Директор
38-43-11
Юрченко
Лариса Володимирівна
Заступник директора
 

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв № 4
Гладкова
Наталія Володимирівна
Директор
5-45-91
Іваніцька
Тамара Миколаївна
Заступник директора
5-45-91

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 5
Томащук
Віталій Сергійович
Директор
33-04-93
Скороход
Ірина Вікторівна
Заступник директора
33-09-65

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів
 Жуковський
Станіслав Феліксович
Директор
 
Вилегжаніна
Катерина Геннадіївна
Заступник директора
 

КП БМР Білоцерківський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка
Доміловський
Андрій Вячеславович
Директор
39-02-88

ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я МІСТА


КНП БМР "Білоцерківська лікарня №1"
Яценко
Григорій Миколайович
Керівник установи - Головний лікар
5-19-53
Масло
Анатолій Григорович
Заступник головного лікаря з медичної частини
5-19-52

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №2"
Головенко
Ніна Василівна
Керівник установи - Головний лікар
6-51-51
Ільченко
Микола Григорович
Заступник головного лікаря з медичної частини
6-05-49
Скобіна
Ірина Іванівна 
Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи
6-53-14

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №3"
Дідич
Тетяна Володимирівна
Керівник установи - Головний лікар
 
 
Заступник головного лікаря з медичної частини
6-02-00
Бондара
Оксана Василівна
Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи
6-37-60

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №4"
Надточій
Іван Іванович
Головний лікар
5-12-00

КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»
Черненко
Людмила Вікторівна
Головний лікар
6-03-12
Сільнова
Ольга Олексіївна
Завідувач поліклінічним відділенням
6-02-13

КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2»
Музиченко
Галина Миколаївна
Керівник установи - Головний лікар
5-16-32

КНП БМР «Білоцерківський пологовий будинок»
Бондар
Анатолій Андрійович
Керівник установи - Головний лікар
5-30-25
Солодовник
Володимир Олександрович
Заступник головного лікаря з медичної частини
6-25-14

КНП БМР «Дитяча стоматологічна поліклініка»
Скульська
Світлана Василівна
Головний лікар
34-75-64
Прокопович
Надія Іванівна
Завідувач відділенням
34-66-77

КП БМР „Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка”
Поздняков
Володимир Вікторович
Головний лікар
6-31-75
Шапошнікова
Олена Юріївна
Заступник головного лікаря з медичної частини
6-31-75

КНП БМР "Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро"
Маменко
Борис Миколайович
Керівник установи
6-94-93

КЗ БМР Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів
Чижов
В’ячеслав Сергійович
Головний лікар
5-16-87
Шапошнікова
Олена Юріївна
Заступник головного лікаря з медичної частини
6-31-75

КЗ КОР "Київський обласний центр крові"
Вербіцький
Петро Трохимович
Головний лікар
34-51-02
Демський
Віталій Васильович
Заступник головного лікаря
34-50-01

КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер»
Колеснік
Ярослав Федорович
Головний лікар
5-90-91
Нагорний
Микола Володимирович
Завідувач поліклінікою
5-91-24
Нетребенко
Леонід Ростиславович
Завідувач відділенням стаціонару
5-73-25

КЗ КОР "Білоцерківський протитуберкульозний диспансер"
Лисенко
Валентина Василівна
Головний лікар
5-11-45
Біленко
Наталія Петрівна
Заступник головного лікаря по медичній частині
5-25-90

КЗ КОР "Київська обласна дитяча лікарня № 2"
Бігарі
Наталія Володимирівна
Головний лікар
5-36-74
Байкалова
Раїса Аврамівна
Заступник головного лікаря з лікувальної роботи
5-10-32

КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини"
Грибан
Тетяна Павлівна
Головний лікар
34-55-68
Коваленко
Катерина Костянтинівна
Заступник головного лікаря з медичної частини
34-55-68

КОР "Обласна стоматологічна поліклініка"
Літун
Микола Євгенович
Головний лікар
5-45-82
Верпека
Ольга Михайлівна
Заступник головного лікаря з медичної частини
5-55-64

Лікувально-фізкультурний диспансер
Пантелеймонова
Світлана Петрівна
Головний лікар
5-34-33

Центральна районна лікарня
 
Головний лікар
33-94-25
33-91-30
 


Поділитися