Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Відділи та служби Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету

Поділитися

Відділи та служби Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету

Організаційний відділ

Коробенко Лариса Степанівна

Начальник відділу

т.5-32-32


Загальний відділ

Піскоцький Михайло Іванович

Начальник відділу

т.ф.39-21-59


Юридичне управління

Швець Сергій Сергійович

Начальник юридичного управління

т.38-30-24

Ротаєнко Нінель Валентинівна

 Заступник начальника юридичного управління

 т.38-30-21


Відділ звернень громадян

Дем`янчук Віктор Іванович  

Начальник відділу

т.5-36-64


Бухгалтерія

Степанюк Галина Володимирівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

т.5-24-94


Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород

Загородня Галина Іванівна

Начальник відділу

т.5-25-43


Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету

Степура Сергій Іванович

Начальник відділу

т.39-14-53 


Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

Турій Олег Володимирович

Начальник відділу

т.39-28-71
т.38-88-60


Відділ оборонно-мобілізаційної роботи

Потапов Федір Федорович

Начальник відділу

т.5-16-97


Відділ ведення Державного реєстру виборців

Степура Богдан Сергійович

Начальника відділу

т.5-30-69
т.5-88-11


Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування

Беркут Марія Василівна 

Начальник відділу

т.5-33-13

Настенко Микола Васильович

Завідуючий сектором захисту прав споживачів

т.5-89-34


Відділ капітального будівництва

Денисова Людмила Болеславівна

Начальник відділу

т.5-22-61

 

Заступник начальника

т.5-56-87


Управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради

 Усенко Олег Петрович

Начальник відділу

т.5-59-23, т.5-56-91


Відділ культури і туризму

Ковальська Юлія Іванівна

Начальник відділу

т.5-40-65

Стрихар Лідія Анатоліївна

Заступник начальника

т.5-87-22


Управління з питань молоді та спорту

 

Начальника управління

т.6-25-36


Служба у справах дітей

Кисельова Валентина Миколаївна

Начальник служби у справах дітей

т.5-22-42


Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”

Яшан Наталія Петрівна

Директор

т.39-90-55

 

Заступник начальника

т.38-22-10


Архівний відділ  

Ніканорова Наталія Володимирівна

Начальник відділу

т.5-32-68


Відділ трудового архіву

Герега Аліна Василівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Відділ транспорту і зв’язку  

Шевченко Олена Сергіївна

Начальник відділу

т.39-28-62




Управління Білоцерківської міської ради


Управління економіки

Карпенко Олена Олександрівна

Начальник управління

т.5-40-03

Земецька Юлія Юріївна

Заступник начальника управління

т.5-96-05


Відділ з питань розвитку підприємництва та інвестицій  

Шаповал Олена Миколаївна

Начальник відділу

т.39-19-29


Відділ аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста

 

Начальник відділу

т.5-96-05


Відділ з питань охорони праці

Блага Ірина Сергіївна

Начальник відділу

т.5-79-23

Грищенко Алла Миколаївна

Завідуючий сектором праці та трудових відносин

т.34-94-65


Управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради

Капінус Людмила Олександрівна

Начальник управління

т.39-28-58


Фінансове управління

Терещук Світлана Григорівна

Начальник управління

т.6-37-20, т.6-10-12

Володіна Світлана Миколаївна

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

т.6-03-77


Управління комунальної власності та концесії

Гребенюк Руслан Іванович

Начальник управління

т.5-35-31

Чорна Юлія Сергіївна

Заступник начальника

т.5-88-27


Департамент житлово-комунального господарства

Савченко Олег Іванович

Начальник управління

т.5-10-47


Управління соціального захисту населення

 

 

т.5-34-93

ВЕЛІГОРСЬКА Тетяна Олександрівна

  Начальник управління

т.5-22-14

Сосюра Тетяна Степанівна

Директор Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

т.6-40-78


Управління освіти і науки

Петрик Юрій Федорович

Начальник управління

т.5-30-51

Баранова Вікторія Анатоліївна

Заступник начальника управління

т.5-30-52


Управління охорони здоров’я

Яблонський Денис Іванович

Начальник управління охорони здоров’я

т.38-89-04

 

 

т.38-89-03

Гадіяк Людмила Василівна

Заступник начальника

т.38-89-06


Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Франчук Петро Анатолійович

В.п. начальника управління

т.39-42-72

Ушаков Олександр Арсентійович

Заступник начальника

т.5-10-27


Управління містобудування та архітектури 

 Павлова Сніжана Володимирівна

В.п. начальника управління

т.5-10-45

Пархоменко Вікторія Миколаївна

Заступник начальника

т.5-55-10

Державні установи міста


Державна інспекція промислової безпеки та охорони праці

 

Начальник

т.34-83-40

Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС

Голодняк Віталій Анатолійович

в.о. начальника

т.39-02-08


Білоцерківське управління державного казначейства

Кабачій Оксана Григорівна

Начальник управління

т.39-15-57

 

Заступник начальника, головний бухгалтер

т.39-08-69

 

Заступник начальника

т.39-15-52


Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості

Бобрик Володимир Миколайович

Директор

т.39-13-25


Білоцерківське об'єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області

Будко Костянтин Володимирович

Начальник управління

т.34-67-67


Управління земельних ресурсів

Савчук Юрій Степанович 

Начальник

т. 6-85-32

 

Заступник начальника

т. 6-47-78


Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” ДП “Київоблстандартметрологія”

Кононенко Олег Вікторович

Генеральний директор

т.34-71-73

Мелашенко Вадим Віталійович

Заступник

т.34-74-21


Управління статистики в Білоцерківському районі

Мішеніна Лариса Дмитрівна

Начальник

т.5-34-31


Відділ митного оформлення №2 Київської обласної митниці

Пухляков Олександр Борисович

Начальник

т.34-68-96

34-67-97


Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”

Грабовський Олександр Андрійович

Начальник експлуатаційної дільниці

т.6-01-14

Олійник Марина Георгіївна

Начальник комерційної дільниці

т.34-78-34


Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”

 

Начальник

т.39-21-44

39-24-30


ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА

Бойко Тетяна Юріївна

Директор

т.6-82-12


Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”

Вакуленко Михайло Іванович

Директор

т.6-31-55


Комунальна установа Білоцерківської міської ради Інспекція з благоустрою м.Біла Церква

Ілляшенко Віктор Михайлович

Начальник інспекції

т.39-24-78


Білоцерківський відділ поліції ГУНП України в Київській області

Мельниченко Геннадій Вікторович

Начальник

т.5-95-31


Прокуратура міста Біла Церква Київської області

 

Прокурор

т.5-31-50

 

Перший заступник

т.39-39-11

 

Заступник

т.39-44-63


Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону

 

Прокурор

т.5-96-91


Білоцерківський міськрайонний суд

Санін Володимир Миколайович

Голова

т.4-87-96


Білоцерківське міськрайонне управління юстиції

 

Начальник

т.34-67-46

 

начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби

т.5-34-40 

 

начальник міського відділу державної виконавчої служби

т.38-24-65 


Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат

Богданевич Ігор Леонідович

Військовий комісар

т.5-13-45


Білоцерківське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області

Зінченко Андрій Миколайович

Начальник

(04563) 6-13-63


Контрольно-ревізійний відділ в місті Біла Церква

 

Начальник

т. 39-04-12

 

Заступник начальника

т. 39-04-14


Білоцерківський міжрайонний відділ управління Служби безпеки України в Київській області 

Штокал Олександр Іванович

Начальник

т.(04563) 5-19-69


Підприємства транспорту і зв’язку


КП БМР "Тролейбусне управління"

 

  Начальник

т.7-29-00


ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»

Акопджанян Роман Драстаматович

Директор

т.6-54-12, т.6-52-14


ПП «К-А-Н»

 

Директор

т.5-39-06,

 5-86-24


ПП транспортне агентство «Ікарус»

 

Директор

т.7-26-93, т.3-77-44


ПП “Валоїс”

 

Директор

т.39-07-93


МПП “Діліжанс”

 

Директор

т.5-24-42

39-15-75ф


ТОВ Білоцерківське АТП 1062

 

Директор

 т.6-11-66


ВАТ «Укртелеком» ЦТП №8

 

Начальник

т.39-18-88

 

Заступник начальника

т.39-13-54


Телерадіокомпанія “Рось телеком”

Вергелес Ніна Іванівна

Директор

т.39-25-45


Центр поштового зв’язку №1

Степура Андрій Миколайович

Начальник

т.38-24-85

 

Заступник начальника з технічних питань

т.38-24-76

Підприємства, установи, організації житлово-комунального господарства


Житлово-експлуатаційні контори


КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1

Ящук Олександр Іванович

Начальник

т.38-35-38


КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6

Кошляк Юрій Миколайович

Начальник

т.33-07-33,  33-07-34 (фокс)


КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7

Балас Юрій Миколайович

Начальник

т.7-10-34

Комунальні підприємства


КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг

Грисюк Сергій Іванович

Начальник

т.39-13-38


КП “Міськреклама”

Лемберський Євген Олександрович

Начальник

т.39-10-15


ПП “Юр’ївліфт”

Кучерук Тетяна Іванівна

Начальник

т. 33-37-35

Головатюк Олександр Степанович

Головний інженер

т. 33-31-14


ТОВ "ТОТУС-сервіс"

Донченко Сергій Віталійович

Заступник директора

т. 5-25-02

Управління ветеринарної медицини в місті Білій Церкві

Вовкотруб Володимир Григорович

 Начальник управління

 т. 6-10-23


Культурно-освітні заклади


Будинок урочистих подій 

 Бурківська Тетяна Олексіївна

Директор

т. 5-30-58


Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України

Галкін Сергій Іванович

Директор

т. 34-05-47


Міська централізована бібліотечна система

Григоренко Раїса Павлівна

  Директор

т. 5-14-34


Білоцерківський обласний краєзнавчий музей

Діденко Людмила Михайлівна

Директор

т. 5-31-82

Петренко Вікторія Віталіївна

Заступник директора

т. 5-84-13


Будинок органної та камерної музики

Клюєв Володимир Дмитрович

Директор

т. 5-55-31


Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського

Усков В’ячеслав Валентинович

Директор

т. 39-02-91


Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка

Грибовський Володимир Віталійович

Директор

т. 39-02-88


Кінотеатр імені Довженка

Бабко Леонід Олександрович

Директор

т. 5-26-90


Школи естетичного виховання дітей


Школа мистецтв №1

Крижешевська Леся Юріївна

Директор

т. 39-05-98

Лисенко Рима Олексіївна

Завуч

т. 39-05-88


Музична школа № 2

Гонта Олег Прокопович

Директор

т. 5-15-80

Корсей Ельвіра Ібрагимівна

Завуч

т. 5-15-80


Музична школа № 3

Павлова Ніна Онуфріївна

Директор

т. 38-43-12

Кучерук Сергій Леонідович

Завуч

т. 38-43-11


Школа мистецтв № 4

Гладкова Наталія Володимирівна

Директор

т. 5-45-91

Гладченко Ніна Миколаївна

Завуч

т. 5-45-91


Школа мистецтв № 5

Томащук Сергій Олександрович

Директор

т. 33-04-93

Скороход Ірина Вікторівна

Завуч

т. 33-09-65


Палац культури ВАТ “Росава”

Кулько Еліна Аркадіївна

Директор

т. 7-23-59

Гололобова Ольга Митрофанівна

Заступник директора

т. 33-70-80


Лікувально-профілактичні заклади


Міська лікарня № 1

Яценко Григорій Миколайович

Головний лікар

т. 5-19-53

Масло Анатолій Григорович

Заступник з медичної частини

т. 5-19-52


Міська лікарня №2

Головенко Ніна Василівна

Головний лікар

т. 6-51-51

Ільченко Микола Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-05-49


Дитяча поліклініка

Музиченко Галина Миколаївна

Головний лікар

т. 5-16-32


Територіальне медичне об’єднання

Душак Олена Миколаївна

Головний лікар

т. 6-02-00

Дідич Тетяна Володимирівна

Заступник директора з медичної частини

т. 6-37-60


Пологовий будинок

Бондар Анатолій Андрійович

Головний лікар

т. 6-30-25

Солодовник Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-25-14


Психонаркологічне територіальне медичне об’єднання

Надточій Іван Іванович

Головний лікар

т. 5-12-00


Станція швидкої медичної допомоги

Семенченко Володимир Афанасійович

Головий лікар

т. 5-24-90


Дитяча стоматологічна поліклініка

Скульська Світлана Василівна

Головний лікар

т. 34-75-64

Прокопович Надія Іванівна

Завідуючий відділенням

т. 34-66-77


Госпрозрахункова стоматологічна поліклініка

Поздняков Володимир Вікторович

Головний лікар

т. 6-31-75

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75


Поліклініка загальної практики – сімейної медицини

Бандура Іван Миколайович

Головний лікар

т. 6-03-12

Сільнова Ольга Олексіївна

Завідувач поліклінічним відділенням

т. 6-02-13


Патанатомічне бюро

Мороз Віктор Іванович

Начальник

т. 6-94-93


Госпрозрахункова поліклініка профоглядів

Чижов В’ячеслав Сергійович

Головний лікар

т. 5-16-87

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75


Медико санітарна частина ВАТ „Росава”

Колеснік Людмила Андріївна

Головний лікар

т. 33-76-63

Гребеннікова Тетяна Іванівна

Заступник головного лікаря по поліклінічній роботі

т. 7-99-12


Обласна станція переливання крові

Вербіцький Петро Трохимович

Головний лікар

т. 34-51-02

Демський Віталій Васильович

Заступник головного лікаря

т. 34-50-01


Онкологічний диспансер

Колеснік Ярослав Федорович

Головний лікар

т. 5-90-91

Нагорний Микола Володимирович

Завідувач поліклінікою

т. 5-91-24

Нетребенко Леонід Ростиславович

Завідувач відділенням стаціонару

т. 5-73-25


Протитуберкульозний диспансер

Лисенко Валентина Василівна

Головний лікар

т. 5-11-45

Біленко Наталія Петрівна

Заступник головного лікаря по медичній частині

т. 5-25-90


Санітарно-епідеміологічна станція

 

Головний лікар

т. 39-26-84, т. 39-27-68

 

Завідувач санітарно-гігієнічним відділом

т. 39-20-95


Київська обласна дитяча лікарня №2

Богородська Єлизавета Іванівна

Головний лікар

т. 5-36-74

Байкалова Раїса Аврамівна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

т. 5-10-32


Будинок дитини

Грибан Тетяна Павлівна

Головний лікар

т. 34-55-68

Коваленко Катерина Костянтинівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 34-55-68


Обласна стоматологічна поліклініка

Романов Георгій Георгійович

Головний лікар

т. 5-45-82

Верпека Ольга Михайлівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 5-55-64


Лікувально-фізкультурний диспансер

Пантелеймонова Світлана Петрівна

Головний лікар

т. 5-34-33


Санаторій – профілакторій „Діброва"

Барановська Леся Миколаївна

Директор

т. 6-22-12
    6-35-45


Центральна районна лікарня

 

Головний лікар

т. 33-94-25т. 33-91-30