Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Хахула Михайло Олександрович

Автобіографія

Я, Хахула Михайло Олександрович, народилася 25 березня 1994 року в селі Оленівка Волноваського району, Донецької області (Україна), в сім’ї вчителів. Батько Хахула Олександр Михайлович 1970 року народження, мати Хахула Оксана Володимирівна.

У 2001 році пішов до 1 класу середньої загальноосвітньої школи № 9 в місті Біла Церква, в 2003 році перейшов до спеціалізованої природничо- математичної школаи І-ІІІ ступенів № 16. У 2011 році закінчив її.

Після закінчення школи у липні 2011 року вступила в Державний вищий вавчальний заклад «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум» на факультет технік - електрик. У 2015 році отримав диплом молодшого спеціаліста. Під час навчання неодноразово приймав участь у різних наукових конференціях, та на останньому ( 4-му) курсі розпочав працювати.

З червня 2015 року по листопад 2015 працював в Юридичній компанії «Тиберій Корунканій» помічником юриста, де займався виконанням поточних вказівок юриста, організацією та налагоджуванням процесу документообігу на підприємствах^ також займався веденням архівної справи.

В листопаді 2015 року розпочав працювати в компанії «Нек-ьегуіз» займаючись продажем, ремонтом, налаштуванням та обслуговуванням комп’ютерів та комп’ютерних мереж, та в травні 2016 року закінчив там працювати.

З червня 2016 року і по листопад, 2016, працював у мережі магазинів «Комп’ютерний-Всесвіт», з початку на посаді продавеця-консультанта, а через 2 місяці був переведений на посаду фахівця інформаційних технологій (сервіс- менеджера).працюю в приватній фізико-математичній гімназії КМФІ за спеціальністю.

У листопаді 2016 року я поїхав до Польщі де працював по березень 2017 на різнопланових роботах.

Приїхавши із-за кордону я повернувся до попередньої роботи в мережу магазинів «Комп’ютерний-Всесвіт», на посаду «продавець-консультант», а згодом «адміністратор магазину та виконуючий обов’язки».

В 2018 році розпочав заочне навчання в Державниому вищому вавчальному закладі «Білоцерківський національний аграрний університет» Де розпочав навчатись на факультеті« Лінгвістика та Право». Закінчив навчання в червні 2021 року в ступені бакалавр.

Також у вересні 2018 року розпочав працювати в ТОВ Білоцерківський завод «Трібо» менеджером зі збуту де пропрацював до листопаду 2019.

В Листопаді 2019 року був призваний на військову - строкову службу до лав Державної Прикордонної служби, де відслужив з подяками. В травні 2021 року був демобілізований в зв’язку з закінченням строкової служби.

Ні я, ні мої родичі судимостей не маємо.

Не одружений (тимчасово).

Я та моя сім’я за активний спосіб життя, вже понад 12 років займаюсь спортом. Серед усіх видів, перевагу надаю бойовим мистецтвам, пробіжкам та скеледрому.

 Опубліковано: 07 липня 2021 року
Поділитися