Єлькін Олег

Молодший сержант Олег ЄЛЬКІН - житель міста Біла Церква, колишній військовослужбовець 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

З листопада 2020 року до серпня 2021 року виконував службові (бойові) завдання під час проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

З 24 лютого 2022 року до 2 червня 2022 року виконував службові (бойові) завдання з оборони міста Київ, за що був нагороджений державною нагородою України - орденом «За мужність» III ступеня (Указ Президента України від 26.03.22 №175/2022).

Із 3 червня 2022 року до 8 серпня 2022 року виконував службові (бойові) завдання на території Донецької та Луганської областей.

За період військової служби брав участь у боях під населеними пунктами Авдіївка, Київ, Ізюм, Бахмут, проявляючи при цьому відвагу та мужність, ризикуючи власним життям.

8 серпня 2022 року внаслідок обстрілу противником з БМ-21 «Град» молодший сержант Олег ЄЛЬКІН отримав мінно-вибухову травму, осколкове поранення голови, вогнепальне осколкове поранення та множинні переломи правої стопи. Завдяки своєму професіоналізму та бойовому вишколу, будучи пораненим, зумів завести САУ 2С3М та вивезти з-під обстрілу екіпаж. Це дало змогу зберегти життя екіпажу та техніку.

З честю виконав поставлену бойову задачу!

Опубліковано: 27 березня 2018 року