Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради планується закупівля офісного паперу на 2024 рік

Відділом публічних закупівель Білоцерківської міської ради з метою аналізу потенційних виконавців, уточнення технічних характеристик, очікуваної вартості предмета закупівлі та подальшої її ефективності, прийнято рішення про проведення попередніх ринкових консультацій.

Просимо зацікавлених суб’єктів господарювання надати свої комерційні пропозиції на електронну адресу: tender.bc@bc-rada.gov.ua, або на поштову адресу: вулиця Ярослава Мудрого, 15, місто Біла Церква, Білоцерківський район, Київської області, 09117, до 26 листопада 2023 року включно.

Питання та уточнення щодо попередніх ринкових консультацій очікуємо за  телефоном (04563) 5-40-82 або за електронною адресою tender.bc@bc-rada.gov.ua.

Мета проведення консультації: дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі та подальшого ефективного планування, успішного проведення процедури закупівлі для забезпечення потреб Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

З метою забезпечення безперебійного отримання товарів, робіт або послуг для повноцінного функціонування структурних підрозділів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради необхідно завчасно потурбуватись про укладення договорів про закупівлю в кінці поточного бюджетного року на наступний. Тому, під час підготовки бюджетного запиту на виконання вимог статті 35 Бюджетного кодексу України зазначеного обсягу коштів прийнято рішення розпочати планування відкритих торгів з особливостями у поточному році.

Технічні вимоги

Назва товару

Щільність клас

Вимоги до технічних та інших характеристик

Кількість листів в пачці

Папір формату А4

80 г.м.кв.

• Білизна СІЕ: 160±3;

Папір офісний А3

80 г.м.кв.

• Білизна СІЕ: 160±3;

Папір офісний А4

160г/м

• Щільність паперу: гр./м2 160 ± 3;

• Білизна СІЕ: 146±3;

Папір офісний А1

610х50м 80гр/м2

• Білизна СІЕ: 146±3;

Довжина намотки 50 (метрів) в рулоні

2. Додаткові вимоги до предмету закупівлі:

2.1. Товар (упаковка) повинен містити маркування відповідно до стандартів виробника, яке надає змогу: ідентифікувати товар, його походження, дату виробництва.

2.2. Якість Товару підтверджується копією (копіями) сертифіката або паспорта чи декларації про відповідність/якості тощо.

2.3. Колір паперу – білий., тип матовий, запакований у гофровані коробки з картону або іншу упаковку таким чином, щоб не допустити його псування або знищення.

2.4. Поставка Товару здійснюється щомісяця згідно заявки, власними силами та за рахунок Постачальника.

Специфікація

Найменування товару

Місяці поставок

пачок

на місяць

Всього пачок на рік

Папір офісний А-4 80 г/м.кв (клас А)

грудень

Папір офісний А3

80 г/м.кв.(клас А)

лютий

Папір офісний А4 160г/м (клас А)

травень

Папір офісний А1 610х50м 80гр/м2

лютий

5 рулонів

10 рулонів

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (пункт 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами й доповненнями, ч. 4 ст.4 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов’язує Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, та  призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливі варіанти предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.

Опубліковано: 17 листопада 2023 року