Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради планується проведення закупівель за наступними предметами

Відділом публічних закупівель Білоцерківської міської ради з метою аналізу потенційних виконавців, уточнення технічних характеристик, очікуваної вартості предмета закупівлі та подальшої її ефективності, прийнято рішення про проведення попередніх ринкових консультацій.

Просимо зацікавлених суб’єктів господарювання надати свої комерційні пропозиції на електронну адресу: tender.bc@bc-rada.gov.ua, або на поштову адресу: вулиця Ярослава Мудрого, 15, місто Біла Церква, Білоцерківський район, Київської області, 09117, до 02 лютого 2024 року включно.

Питання та уточнення щодо попередніх ринкових консультацій очікуємо за  телефоном (04563) 5-40-82 або за електронною адресою tender.bc@bc-rada.gov.ua.

Мета проведення консультації: дотримання принципів здійснення закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, для оптимального визначення очікуваної вартості закупівлі та подальшого ефективного планування, успішного проведення процедури закупівлі для забезпечення потреб Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

З метою забезпечення наявності матеріалів для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у результаті збройної агресії Російської федерації та враховуючи лист директора департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради №25 від 08 січня 2024 року, є необхідність у закупівлі наступних матеріалів:

Предмет закупівлі

Технічні характеристики

1.

Плівка ПВХ прозора

Щільність, мкм – 250;

3 200 м.кв.

2.

Саморіз

Діаметр – 3,5 мм;

Довжина – 5,5 мм;

Тип головки – потайна;

Кількість штук в упаковці – 500 шт.

10 упаковок

• Довжина 1,75 мм.

100 штук

7.

Планка конька оцинкована (L-2m)

• Висота – 200мм;

• Довжина – 12 м;
  • Колір – синій.

5 штук

Примітка: проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації (пункт 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами й доповненнями, ч. 4 ст.4 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Проведення попередніх ринкових консультацій не зобов’язує Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради надавати переваги учасникам ринку, що брали участь у таких консультаціях, та  призначене виключно для визначення структури ринку, ступеню конкуренції та можливі варіанти предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень.

Опубліковано: 26 січня 2024 року